Mesin Petroleum Laman Utama » Produk » Unit Pengasidan » YLC70-265 Trak Pemecahan Asid (700)
YLC70-265 Trak Pecahan Asid (700)
Trak pemecahan asid YLC70-265 adalah peralatan pemecahan berdiri sendiri yang dilengkapi dengan pam pelocok fungsi tunggal triplex mendatar (tekanan maks. 70 MPa), casis, enjin dek, kotak transmisi hidraulik, manifold tekanan tinggi/rendah, sistem kawalan, tangki pengukur, dan lain-lain. Pam pelocoknya digerakkan oleh enjin diesel kenderaan semasa bekerja, manakala oleh enjin casis semasa memandu. Keseluruhan mesin dikendalikan melalui sistem litar, sistem tekanan hidraulik, sistem pneumatik dan sistem transmisi mekanikal. Semua kawalan adalah mudah, boleh dipercayai dan sangat automatik. Trak pemecahan asid YLC70-265 boleh dikawal oleh hanya seorang pengendali.
Klik untuk besarkan
  • Ciri-ciri
  • Parameter
  • Produk
    Casis
    Beiben 6 × 4/ Shacman 6 × 4
    Enjin Dek
    Cummins KTA19-450/525 atau CAT
    Kotak Gear Dek
    BY400/Allison OFS4700
    Pam Pelocok
    300
    Tekanan Maksimum
    70 Mpa
    Berat
    20000 kg
    Saiz
    ≈10560 mm ×2500 mm×3500 mm